Sporthírek
Feltöltötte NAT - péntek 13 április 2012 - 15:03:30
Az éllovastól elszenvedett megsemmisítő vereség után hazai asztalok mellett fontos párharcot nyertek meg NB I-es asztaliteniszezőink: Váci Reménység – Komló Bányász 10:8.

Szerk:Ivanov B.

A párosok dupla mérkőzése döntetlent hozott, és az egyéni partik is kiélezett csatákat hoztak. Csapatunkból Jóna András ezúttal is kiemelkedett és mind a négy mérkőzésén diadalmaskodott. Héjj Marcell három, míg Agócs Péter és Buzás Zoltán egy-egy alkalommal nyert, kialakítva ezzel a lehető legszorosabb győzelmet.

A bennmaradást már biztosan kiharcoló váciak legközelebb április 22-én a bajnoki címért még versenyben lévő BVSC gárdáját fogadják.

Ezúttal szoros eredménnyel, de összességében magabiztos győzelemmel folytatta menetelését a futszal NB II-ben a már bajnok váci gárda: Rubeola FC Csömör – Szuperinfó Vác 6-8.

A csoport felsőházi rájátszásának 5. fordulójában a még veretlen váciak nagy lendülettel kezdték a mérkőzést és az első félidő felére már ötgólos előnyre tettek szert. A játékrész utolsó percében azonban a hazaiak kétszer is betaláltak, majd a fordulás után tovább szűkítették hátrányukat. Ezt követően felváltva estek a találatok, de ennek a félidőnek a hajrája ismét két csömöri gólt hozott.

Csapatunk legeredményesebb játékosa a négy gólt szerző Styevkó Gábor volt.

Most szombaton a Dunakanyar-Vác csapata az Orosháza gárdáját fogadja majd a váci stadionban. Az NB II-es labdarúgó mérkőzés délután fél 5 kor kezdődik. A szurkolókat várják szeretettel a szervezők. Ezen a hétvégén rendezik meg a 8. Légrádi Béla Emlékversenyt, a 9. Mészkőember Hegyi Időfutam versenyt is. A rajt április 15-én, 11 órakor lesz a Külső Gombási úton. Nevezni lehet férfiaknak, hölgyeknek és gyerekeknek egyaránt a helyszínen 9 és fél 11 között.