Feltöltötte NAT - hétfő 14 május 2012 - 15:35:09

Igen gyenge teljesítménnyel sima vereséget szenvedtek és már biztosan a hetedik helyen fejezik be az idei bajnokságot élvonalbeli kézilabdásaink. A Váci NKSE a székesfehérvári csapatot fogadta és hatgólos félidőbeli hátrány után 21-15-ös vereséget szenvedett.
A váciaknál egyetlen dicsérhető teljesítmény akadt, a kapuban Bíró Blanka ismét jól védett.
A kézilabda mérkőzés felvételét a hétfői Spiritusz után vetítjük le.

Az elmúlt héten történt bejelentés szerint lemondott posztjáról Ofella Zoltán, a Dunakanyar-Vác Labdarúgó Kft. ügyvezető igazgatója.

Távozásának indoka az volt, hogy az NB II-es felnőtt csapatot versenyeztető gazdasági társaság többségi tulajdonosa korábban bejelentette: a jövőben nem kívánja finanszírozni az együttest. A Dunakanyar-Vác Labdarúgó Kft. működőképességének megőrzése érdekében Ofella Zoltán a következő taggyűlésig ellátja az ügyvezetői teendőket.

Befejeződött a futsal másodosztály Keleti csoportjának pontvadászata. A mieink döcögősebb első játékrész után lehengerlő teljesítménnyel ütötték ki ellenfelüket: Szuperinfó Vác – Csömör – 3-1-es első játékrészt követően - 15-4.

Sokáig kellett várni az első váci találatra, amelyet ráadásul gyorsan egalizált is a vendéggárda. A szünetig azonban sikerült kétgólos vezetést szerezni. A térfélcsere után megváltozott a játék képe és hangulata. A szuperinfósok közönségszórakoztató, remek teljesítménnyel futószalagon lőtték a szebbnél-szebb gólokat és végül nagy különbségű győzelmet arattak. A Vác legeredményesebb gólszerzője a féltucat találatot elérő Weisz Tamás volt.

A záró sípszót követően következhetett az éremosztó ceremónia. Az idény közben elhunyt váci edzőre, Császár Gyulára emlékeztek a jelenlévők, majd a szakszövetség képviselői átadták a megérdemelt aranyérmeket és a serleget a váci bajnokcsapatnak.