Feltöltötte NAT - csütörtök 25 október 2012 - 09:25:08
Vegyes eredmények: Hazai pályán arattak győzelmet férfi kézilabdásaink. Idegenben szenvedtek vereséget futballistáink.

A Váci KSE játékosai pénteken a ceglédieket fogadták hazai pályán. A mérkőzést 45 perces késéssel kezdhette meg a két fél a játékvezetők késése miatt. Az alapos bemelegítést követően lendületes párharc vette kezdetét a pályán, aminek következtében lengtek a sárgalapok a bíró kezében. Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, csak a 21. percben tudott elhúzni a vendég gárda 2 találattal, azonban még a szünet előtt egyenlíteni tudtak a mieink. A fordulót követően összeszedettebb és koncentráltabb Vác lépett a pályára. A remek védelmünknek és kapusteljesítményünknek köszönhetően ekkor már alig érte találat a kapunkat. A mérkőzés vége felé már csökkent a játékosaink figyelme, ám a győzelemben ez sem akadályozta meg csapatunkat. Így végül 24-20-ra biztos győzelmet aratott a Vác a ceglédiek gárdája felett. A győztes 60 percet műsorunk után felvételről tekinthetik meg. Legközelebb szombaton játszanak bajnoki mérkőzést a mieink Orosházán.

A Váci KSE második csapata szombaton a Verőceiek ellen lépett pályára Gödön a pest megyei bajnokság folytatásában. A korai kezdés mindkét csapat teljesítményére rányomta a bélyegét, aminek következtében technikai hibák sora jellemezte a játékot. Ennek ellenére fokozatosan felálltak a váciak, méghozzá védőjátékuknak köszönhetően jelentős fölényre is szert tudtak tenni. A későbbiekben csak elvétve tudta veszélyeztetni ezt az előnyt az ellenfél, így végül 25-22-re győzedelmeskedtek a váciak a verőcei gárda felett.

NB II-es futballistáink szombaton a Fradi otthonában léptek pályára. A vontatott első félidőben kiegyenlített játékot produkáltak a játékosok, ám találat egyik térfélen sem született. A fordulót követően a zöld-fehér Máté János tört be a tizenhatoson belülre, majd találatával meg is szerezte csapatának a vezetést. A későbbiekben Mózner János cserékkel igyekezett javítani a támadójátékunkon, ám továbbra is érződött csapatunkon a sérült Rusvay Gergely hiánya. A folytatásban sem adta fel a próbálkozást a Vác, de ezek az akciók sem voltak eredményesek. A hosszabbításban sikerülhetett volna az egyenlítés a vendégeknek, ám a nagy kavarodásban menteni tudtak a hazaiak a kapujuk előtt. Így végül maradt az 1-0, amivel be is zsebelte a Fradi a 3 pontot.