Feltöltötte NAT - hétfő 19 november 2012 - 15:23:52
Nagyarányú győzelmet aratott a Váci KSE második csapata hazai pályán. Vereséget szenvedett a Váci NKSE csapata a Magyar Kupában.

A Váci KSE második csapata legutóbb az erdőkertesiek gárdáját fogadta a pest megyei bajnokságban. A tabella végén kullogó vendégek ellen abszolút esélyesként szálltak harcba a hazaiak. A vártak szerint végig nagy fölénnyel vezettek a váciak, már a szünet előtt is 7 gólnyi előnyt mutatott az eredményjelző a javukra. A folytatásban sem sikerült az ellenfélnek faragni a hátrányából, így végül 37-20-as nagyarányú győzelmet aratott csapatunk az erdőkertesi gárda felett.
A Váci NKSE csapata a két KEK-mérkőzése között a Magyar Kupában is pályára lépett szerdán a Fehérvár otthonában. A tavalyi két bronzérmes gárda végig kiélezett párharcot vívott a pályán, az első játékrészben 1-2 gólos különbséggel felváltva vették át egymástól a vezetést. Bár a szünetre 14-12-es fölénnyel mehettek a váciak, a folytatásban továbbra is szoros küzdelem folyt a pályán. Végül az egymeccses viadalt a hazaiak nyerték egyetlen találattal, így csapatunk 25-24-es vereséget szenvedett a fehérváriak otthonában.
Most pedig néhány mérkőzést ajánlok Önöknek a hétvégére: NB II-es futballistáink szombaton Békéscsabán lépnek pályára 13 órakor. A Váci NKSE szombaton 18 órakor a Kupagyőztesek Európa Kupájában a horvát Lokomotiva Zagreb csapatát fogadja hazai pályán. A Váci KSE játékosai vasárnap 18 órakor fogadják a Fradi csapatát a váci sportcsarnokban.