Feltöltötte NAT - csütörtök 11 április 2013 - 08:31:04
Ottó Katalin utánpótlás edző irányítja a bajnokság végéig a Váci NKSE felnőtt csapatát is.
A váci pingpongosok nagy arányú vereséget szenvedtek a bajnoki címre is esélyes vasutasoktól.

Mint beszámoltunk róla, a Váci NKSE ifjúsági és junior együttese remekelt az élvonalbeli női kézilabdás utánpótlás bajnokságok alapszakaszában.
Ottó Katalin edző csapatai közül a fiatalabbak az első, a juniorok második helyen zártak. Az első négy helyezett dönt majd a rájátszásban a végső helyezésekről, miután a korábbi egymás elleni eredményeket magukkal viszik az egy helyszínen két nap alatt lebonyolítandó újabb körmérkőzésre.
Ifjúsági csapatunk április 26-án és 27-én Szigetszentmiklóson négyes holtversennyel indulhat, míg az idősebb korosztály április 17-18-án az Üllői sportcsarnokban a 3. helyről vág neki az újabb három megmérettetésnek. Mindkét váci csapat a Győrrel, a Fradival és a Debrecennel csatázik majd.
A múlt héten távozó Gulyás István helyett az utánpótlás csapatok edzője, Ottó Katalin irányítja egyébként az idei bajnokság végéig a felnőtt csapatot is. Munkáját Tápai Szabina segíti majd.

Az első körben hazai asztaloknál elszenvedett vereség aránya megismétlődött a váci pingpongosok BVSC elleni idegenbeli csapatbajnokiján is: BVSC – Váci Reménység 16:2.
A váciaknál ezúttal nem szerepelt a csapat legeredményesebb asztaliteniszezője, Martinecz Gyula. A két páros csatát a zuglóiak nyerték egy-egy szoros és sima mérkőzésen. Az egyéni találkozók során kilenc alkalommal játszmavesztés nélkül győzött a hazai pingpongos, míg a mieinktől csak Agócs Péter és Héjj Marcell győzött egy-egy összecsapáson. Buzás Zoltán és Némann Dávid nyeretlen maradt.
A Reménység az eddigi 14 csapatbajnokija közül hatot nyert meg és nyolcszor szenvedett vereséget. A mérlegen minden bizonnyal sikerül javítani április 20-án, amikor az eddigi összes mérkőzését elvesztő sereghajtó Mohács látogat Vácra.

Az elmúlt hétvégén a főváros XV. Kerületében immár 16. alkalommal rendezték meg a Pólus Futás-Palota Kupát, melynek keretében bonyolították le a szeniorok országos mezeifutó bajnokságát is. Az 5600 méteres távot Sági József tette meg a leggyorsabban. A Váci Ifjúsági SE sportolója kategóriagyőzelme mellé így az abszolút verseny fődíját is elnyerte.