Feltöltötte NAT - csütörtök 07 november 2013 - 09:28:13
Szoros első félidőt követően hétgólos vereséget szenvedett a váci női kézilabda együttes a kedd esti bajnokin.
Igazolva a papírformát, nagy különbségű győzelmet arattak a váci futsalosok a hétfői játéknapon

Televíziós közvetítés mellett a világ jelenlegi legjobb női kézilabda csapatát fogadták a váciak kedden este. A győriek elleni találkozó első harmadában fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd a szünetig is csak 14-12-es előnyt tudott szerezni az ellenfél. A folytatásban már jobban kidomborodott a Rába-partiak nagyobb tudása és a második játékrész első felében már nyolcgólos lett a különbség. A hajrában újra szorosabban alakult a meccslefolyás, így végül az erőviszonyoknak megfelelő, 32-25-ös vendégsiker született.
A váciaknál a hét találatot elérő Farkas Veronika volt a legeredményesebb. Az Ipress Center-Vác legközelebb szombaton este hatkor nemzetközi kupapárharc első felvonásán a holland Amszterdam együttesét látja vendégül

A várakozásoknak megfelelően sokgólos sikert értek el a listavezető váci futsalosok fővárosi Dream Team ellen - a Dunatours Vác 12-0-s félidőt követően 19-2-re győzte le ellenfelét.
Már a harmadik percben betaláltak a kapuba a mieink, majd a félidő felére háromra növelték az előnyt. A szünetig aztán futószalagon potyogtak a gólok és meg sem álltak a váciak egy tucatig.
A második játékrészben az első tíz percben ismét három hazai gól következett, majd a záró öt percben két alkalommal a vendégek is megzörgették a hálót.
A gólfesztiválból váci részről leginkább a hat találatig jutó Styevkó Gábor vette ki a részét, de jellemző, hogy minden hazai mezőnyjátékos legalább egy alkalommal eredményes volt.
A Vác legközelebb november 11-én a mieinkkel azonos pontszámmal második dunaújvárosiakhoz utaznak.

A papírformának megfelelően nagy különbségű vereséget mért a váciakra a listavezető az asztalitenisz csapatbajnokság újabb fordulójában: Váci Reménység – Pénzügyőr kettő 1:17.
November első szombatján érkezett az Extra Ligában szereplő vendégek második csapata Vácra. A mérkőzés egyértelmű esélyese az eddig lejátszott találkozóit megnyerő fővárosi gárda volt. A várakozások be is igazolódtak, hiszen a mieink közül mindössze egy - döntő játszmás - mérkőzésen sikerült nyernie Agócs Péternek, míg a két váci páros, valamint Héjj Marcell, Lovas Dániel és Sági Bence nyeretlen maradt.
A Reménység gárdája legközelebb november közepén a pécsi csapathoz utazik.