Feltöltötte NAT - kedd 01 április 2014 - 09:09:16
Egy ponttal gazdagodott a második alsóházi mérkőzésén élvonalbeli férfi kézilabda csapatunk
Ezúttal hat gólig jutottak hazai környezetben a váci focisták

Döntetlennel zárult a váci férfi kézilabdázók első itthoni rájátszásos bajnokija pénteken este a váci sportcsarnokban. A Váci KSE 13-10-es első harminc percet követően 24-24-re végzett a Mezőkövesddel.
Végig igen feszült játékot és változatos, férfias küzdelmet hozott a két jó formában lévő együttes csatája. Az első játékrész nagy részében a váciak akarata érvényesült, mely eredményeként 3-4 gólos előnyben voltak. A második félidő közepére viszont már a vendégek szereztek háromgólos fórt. A fiatal Székely Kristóf irányító játéka új lendületet adott a Vácnak és ismét fordult a kocka. Az utolsó perceket izgalmas, váltott vezetéssel küzdötték végig a csapatok. Alig több mint fél perccel a lefújás előtt Lendvay Péter szemfüles találatával a győzelem küszöbére ért a hazai gárda, ám a nyolc másodperccel a vége előtti egyenlítés egy pontot jelentett a vendégeknek. A döntetlen igazságosnak mondható, kár, hogy a játékvezetők néhány vitatható ítélete felesleges indulatokat is szült.
Csapatunkból a féltucat találatot elérő Laurencz Szabolcs volt a leggólerősebb.
A Váci KSE legközelebb április 9-én, szerdán este hatkor Cegléden meccsel. A pénteki összecsapást pedig mai adásunkban felvételről megtekinthetik kedves nézőink.

Ismét izgalommentes, fölényes győzelmet arattak a negyedosztályban listavezető váci labdarúgók.
A Vác FC szombaton tökéletes fociidőben fogadta a szerény játékerőt képviselő Tápiószecsőt. Csank János tanítványainak azonban figyelniük kellett, hiszen ősszel éppen ettől a csapattól kapták az első gólt és csak nehezen tudtak fordítani az idegenbeli mérkőzésen.
Az odafigyelésnek meg is lett az eredménye, hiszen nagyon gyorsan eldöntötte a pontok sorsát a Vác. Ebben főszerepet vállalt a játékmester Rusvay Gergely, valamint az első félidőben negyedóra leforgása alatt mesterhármasig jutó Greff Ádám. A szünetig aztán még Fábri Tamás és Benke Viktor is betalált, így 5-0-s előnnyel fordulhattak a mieink.
A második félidőben több cserejátékos is bizonyítási lehetőséget kapott és csapatunk már az április 5-én esedékes Érd elleni idegenbeli szuperrangadóra tartalékolt. A 6-0-ás végeredményt pár perccel a lefújás előtt Rása Gergő állította be.