Feltöltötte webV - csütörtök 15 január 2015 - 09:39:27
A bajnoki nyitányhoz hasonlóan az alapszakasz második körének első fordulójában is kikapott NB II-es futsalcsapatunk az egyik fő riválisától

Nem utaztak el soros csapatbajnoki mérkőzésükre a Váci Reménység asztaliteniszezői

A futsal másodosztály Közép csoportjának első két helyezettje hétfőn Deszken játszotta a szuperrangadót, amely kevés esélyt tartogatott a mieink számára. Az első félidő még kiegyenlített csatát hozott, mivel 2-0 és 3-1 után Hirt Gergely egy-egy találatával szorossá tudta tenni az állást a Vác.
A szünetet követően a vendégek ugyan nagy erőket mozgósítottak az egyenlítés érdekében, ám nem sikerült megzörgetni a szegediek hálóját. Az egyre nagyobb kockázatot vállaló váciakkal szemben aztán még a játékrész fele előtt újabb két gólt lőtt a hazai legényég. Ezt a hajrában megismételték, és 7-2-es győzelmükkel gyűjtötték be a pontokat.
A Dunatours Vác legközelebb január 19-én este nyolctól a középmezőnyhöz tartozó MTK-t fogadja a váci sportcsarnokban.

Nem álltak ki aktuális csapatbajnoki mérkőzésükre vasárnap a második vonalban szereplő váci asztaliteniszezők.
A tízcsapatos csoportjukban nyeretlenül sereghajtó váci gárdának a sorsolás szerint a pécsiek otthonában kellett volna a bajnokság második körét elkezdeni, de a szövetség honlapjának információja szerint a mérkőzést játék nélkül a hazaiak javára igazolták. Így a hivatalos végeredmény 18:0 lett a Pécs javára, úgy, hogy minden találkozót 3:0-ra írták jóvá a pályaválasztónak.
A Váci Reménység a sorsolás szerint február közepén a csákváriakat fogadja.

Váci sportélet - 2014/április

Visszatekintő sorozatunkban ezúttal a váci sportélet tavaly áprilisi eseményeit foglaljuk össze
Két versenyszámban is a legjobb magyar indulóként a negyedik helyen végzett a budapesti szenior atlétikai világbajnokságon a váci Sági József.
A labdajáték csapataink sorában a focisták folytatták menetelésüket a bajnoki cím felé. Sajnos kivételként hatott, hogy a hónapban a pólósok és a pingpongosok is sikerrel vettek egy-egy csapatbajnokit. Az előbbiek a hatcsapatos csoport ötödik helyén zárták az alapszakaszt
Miközben a Váci KSE egyre lejjebb sodródott a tabellán, megszületett a kézilabdasport első országos bajnoki címe: az Ipress Center-Vác ifjúsági csapata nagy izgalmak után lett aranyérmes. Ottó Katalin együttese a döntőben a győrieket győzte le.