Feltöltötte webV - hétfő 20 április 2015 - 08:38:30
Ellentétes félidők után vágott vissza a gödi kézilabda együttes az őszi kispesti vereségért.

Egy fordulóval a vége előtt már biztosan csoportgyőztes a megyei férfi kézilabda bajnokság a Váci KSE második csapata.

A másodosztályú női kézilabda pontvadászat eddig lejátszott 21 fordulójában a gödiek mindössze egy alkalommal, a kispestiek ellen szenvedtek vereséget.
Vasárnap eljött a visszavágás lehetősége, hiszen a mieink fogadhatták hazai környezetben riválisukat. Az első félidőben nem úgy tűnt, hogy sikerül a revans. A gödiek meglepően idegesen, sok hibával játszottak és a szünetre 17-12-es hátránnyal mehettek.
Szerencsére a folytatás teljesen más játékot hozott. Gyorsan ledolgozta hátrányát a Göd, majd a vezetést is átvette. A fokozatosan elfáradó vendégek ellen végül 32-26-ra nyertek a mieink. Öt fordulóval a zárás előtt tartja négypontos előnyét Tősér Tibor csapata. Legközelebb a sereghajtó szegediek otthonában lép pályára csapatunk.

A hétvégén befejeződnek a küzdelmek a Pest megyei férfi kézilabda bajnokság alapszakaszában.
Az A csoportot fölényesen vezeti a Váci KSE második csapata. Serfőző Attila edző együttese vasárnap hazai pályán nyert a Mogyoród ellen 30-24-re. A mieink 21 forduló alatt 19 alkalommal győztek és egy döntetlen mellett csupán egyszer szenvedtek vereséget. A rutinos játékosok mellett több tehetséges fiatalt felvonultató együttes április 18-án szombaton 17 órától hazai pályán a dobogóért küzdő üllőiek ellen zárja a csoportküzdelmeket.

Egyaránt három győzelmet, döntetlent és vereséget könyvelhetett el a 21 éves labdarúgók számára kiírt élvonalbeli pontvadászat alsóházi rájátszásában a váci csapat.
A Vác Városi Labdarúgó SE a 9-16. helyért vívott eddigi eredményeivel az összesített 12. helyen áll jelenleg. A pontvadászatból még öt játéknap van hátra.
A váci 17 évesek szintén a 12. helyet foglalják el. Ők rosszabb pozícióból indultak a rájátszásra, de eddig két-két döntetlen és vereség mellett négyszer is nyerni tudtak.

A váci vízilabdások az alapszakasz utolsó előtti játéknapján szombaton a székesfehérvári uszodában vívnak két mérkőzést.
A hétvége egyetlen váci rendezésű bajnoki mérkőzése adásunk perceiben ér véget a váci sportcsarnokban. A Váci KSE eredményéről hétfői sporthíreinkben számolunk be, mint ahogyan az NB III-as váci labdarúgók vasárnapi, Dabason lejátszandó újabb bajnoki összecsapásáról is.