Feltöltötte webV - csütörtök 03 szeptember 2015 - 08:25:35
Hazai győzelem a Göd Kupán.

VISE sikerek az Ironkids futóversenyen.

Váci triatlonosok a világbajnokságon.

A 22. Göd Kupa 20 utánpótlás futamán összesen 27 érmet szereztek a Gödi SE kajakosai. A viadalon 12 egyesület 181 versenyzője mérte össze a tudását. A csapatversenyt a Gödi SE nyerte 12 arany-, 10 ezüst- és 5 bronzéremmel, így a tavalyi esztendőhöz hasonlóan idén is otthon tudták tartani a Göd Kupát. Második helyen a Verőcei Kajak-Kenu SE végzett, míg a harmadik helyen a Nagymaros SE zárt.

Az elmúlt vasárnap a Váci Ifjúsági Sport Egyesület versenyzői kiváló teljesítményeket értek el. A budapesti Ironman keretében megrendezett Ironkids futóversenyen McBrayer Lilly az 1. helyen végzett, Somoghy Anna pedig a 4. helyezést érte el. A magyar Hegyi Futó kupasorozat zebegényi állomásán korosztályukban Néveri Szilvi, Csáki Ákos és Sági József 1. lett, Durugy Anna másodikként ért célba, Squor Bálint pedig bronzérmet szerzett.

A Magyar Atlétikai Szövetség véglegesítette a 2015. szeptember 19-én Walesben megrendezésre kerülő Hegyifutó Világbajnokság csapatait. Az ifjúsági korosztályban a Váci Ifjúsági Sport Egyesület három triatlon versenyzője is képviselheti Magyarországot.
Az ifjúsági lányok háromfős magyar csapatát Durugy Anna és Néveri Szilvia, a fiúk között pedig Csáki Ákos lesz ott az indulók között.