SPORT
Feltöltötte webV - kedd 06 október 2015 - 08:41:10
Ismét alulmaradtak a váci focisták.

Megszakadt a kézilabda csapataink vereségsorozata.

Október harmadikán játszotta le soron következő mérkőzését a Vác FC, ezúttal hazai pályán a Gyirmót ellen. Az erősebb vendég kezdés után kiegyenlített játékot hozott az első félidő több helyzettel fűszerezve. Gól azonban nem született, így 0:0-ás döntetlennel mehettek szünetre a csapatok. A váci alakulat a folytatásban is jól tartotta magát egészen a játékrész feléig, ahol a vendégek megszerezték a vezetést. Ezt követően már nem változott az eredmény, hiába voltak veszélyes támadásaik a váciaknak, egyenlíteniük nem sikerült. A végeredmény Gyirmót – Vác 1:0.

Szombaton a Budaörs csapata ellen igyekezett javítani mérlegén az Ipress Center-Vác. A gárdák kiegyenlített játékkal kezdték a mérkőzést, amit a félidő végére sikerült uralni a váciaknak, akik 14:8-as előnyt tudtak kialakítani. A folytatásban az első játékrészhez hasonlóan alakult az eredmény, így ennek köszönhetően újra győzni tudtak a hazaiak, méghozzá 33:23-as arányban.

Az utóbbi időben rossz formát mutató Váci KSE vasárnap lépett újból pályára a Gyöngyös csapata ellen. A hazai környezetben lejátszott mérkőzésen ezúttal már kifizetődött a váciak kemény munkája, hiszen 30:23-as arányban felül tudták múlni az ellenfelüket. Ezzel az eredménnyel pedig bár lehet csak ideiglenesen, de felugortak a váciak a tabella ötödik helyére, de két erre a pozícióra esélyes csapat mérkőzése még hátra van a fordulóban.