Feltöltötte webV - csütörtök 19 november 2015 - 08:27:06
Erőemelő Világkupát rendeztek Füzesgyarmaton.

Váci kézilabda siker a Diákolimpián.

Novemberben került sor az éves GPC Erőemelő Világkupára Füzesgyarmaton, ahol Kovács Krisztián a Gödöllői Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság beosztott tűzoltója is indult, aki egyéni csúcsokat ért el. A több mint négyszáz versenyző sokféle versenyszámban mérethette meg magát a nemzetközi a nemzetközi színvonalú eseményen. Kovács Krisztián a RAW felhúzásban 240 kilogrammal, az EQ fekve nyomásban 200 kilogrammal III. helyezést ért el, továbbá ezeken kívül új egyéni csúcsokat állított be guggolásban, felhúzásban, valamint fekve nyomásban is.

Hétfőn a Vác Városi Sportcsarnokban került megrendezésre a VI. korcsoportos fiú Kézilabda Diákolimpia „B” csoportjának selejtezője. A dobogós helyezésekért ezúttal is nagy küzdelem folyt, melyben végül a váci Boronkay György Műszaki Középiskola szerezte meg az első helyet, a második váci Madách Imre Gimnázium lett, míg a harmadik helyen a Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Gimnázium végzett. A győztes csapat továbbjutott a megyei döntőbe, amit november 19-én fognak megrendezni Dabason.