Feltöltötte webV - kedd 16 február 2016 - 08:39:18
Kialakult a női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjének mezőnye, ahová a váciak sajnos nem jutottak be.

Vereséget szenvedett a férfi első osztályú kézilabda bajnokságban a Váci KSE.

Utolsó felkészülési mérkőzésén nyert a Vác FC labdarúgó csapata.

A női kézilabda Magyar Kupában a negyeddöntőket játszották le. Az IPRESS CENTER-Vác csapata a Bajnokok Ligájában is menetelő Győr otthonában szerepelt. A hazaiak a kisebb sérüléssel küzdő Heidi Löke és a beteg Eduarda Amorim nélkül álltak ki, de ennek ellenére is simán, 29-21-re nyertek a mieink ellen. A Győr csapatánál Groot, és Alstad 7-7, a váciaknál Tóth Eszter 5, és Jovetic 4 találattal volt a legeredményesebb játékos. A másik 3 mérkőzésen: Siófok –Ferencváros 22–26. MTK Budapest–Érd 26–27 és Békéscsaba – Fehérvár 27-27 lett a mérleg. A négyes döntő résztvevői, tehát a Fehérvár, a Győr, a Ferencváros és az Érd.

A Váci KSE első osztályú férfi kézilabda csapata a bajnokság 21. fordulójában Gyöngyösön szerepelt. Az első félidőben szoros mérkőzést játszottak a csapatok. A szünetet követően növelte előnyét a hazai együttes és végül 30-21-es győzelmet aratott. A Gyöngyösből Kovacsics 7, Rodolfo 6, a váciaknál Vasics, Asztrasapkin, Lendvay, Vucsicsevics és Bartók 4-4 góllal volt csapata legeredményesebb játékosa.

A téli felkészülési időszak utolsó előkészületi mérkőzését játszotta le szombaton a Vác FC labdarúgócsapata Szigetszentmiklóson. Az első húsz percben irányították a mérkőzést a váciak, melynek eredményeképpen a 19. percben Zsolnai váltotta gólra a Németh által kiharcolt büntetőt. A második félidőben egy kontra végén Sipeki beadását követően Tányéros fejelt a kapuba. A hajrában Majoros is betalált a vendégkapuba, ezzel kialakítva a 3-0-s váci győzelmet.