Feltöltötte webV - csütörtök 18 február 2016 - 08:37:04
Újabb labdarúgókkal erősített az NB II-es Vác.

Kikaptak a hétvégi fordulóban a váci asztaliteniszezők.

Éremeső a Váci Ifjúsági SE háza táján.

Az átigazolási időszak hajrájában Tóth Ferenc személyében új belső védő érkezett a Vác FC labdarúgó csapatához fél évre kölcsönbe. A játékos ősszel nagyrészt az NB III-as MTK II-ben szerepelt. A váci klub megállapodott a szabadon igazolható 25 éves Czirjék Zoltán kapussal, aki az Ajka után nálunk folytatja a pályafutását. Zoltán az évek során védett a Ferencváros, a III. kerületi TVE, a Videoton, a Puskás Akadémia, a Zalaegerszeg valamint az őszi szezonban az Ajka csapatában is.

Hétvégén vereséget szenvedtek a váci asztaliteniszezők. Az NB III-as bajnokság Közép-Magyarországi csoport 12. fordulójában a végeredmény: Őrbottyáni Csapatok SE – Váci Reménység II. 11-7. Az Őrbottyán csapatából a Bencze Zsolt-Varga Barnabás kettős, valamint egyéniben Bencze Zsolt 4, Szűcs Tibor 2, Varga Barnabás 2, és Kövesfalviné László Adrienn 2 mérkőzést nyert meg. A Reménység csapatából győzött a Budavári Attila – Lovas Péter kettős. Egyéniben: Lovas Péter 3, Budavári Attila 2, és Újvári Tibor 1 találkozón nyert.

Győrben rendezték meg a Fogyatékkal élők országos úszó bajnokságát, melyen a Váci Ifjúsági SE két sportolója is részt vett. Gombos Krisztina 2 aranyat és 1 ezüstöt nyert, míg Lajos Gergő 3 aranyérmet szerzett. Budapesten a Komjádi uszoda adott otthont az Utánpótlás Kupa országos versenynek. A VISE sportolója Pető Ágoston 100 méter háton a 2. helyen végzett a fővárosi megmérettetésen.