Feltöltötte webV - hétfő 29 február 2016 - 08:46:34
Két játékosával szerződést hosszabbított az IPRESS CENTER-Vác női kézilabda csapata.

Az úszók Budapest kupáján versenyeztek a Váci Vízmű fiataljai.

A hétvégén 3 csapatunk is pályára lép.

A jövő évi szezonra készülve két játékosával is szerződést hosszabbított az Ipress Center-Vác női kézilabda csapata. Az egy éve érkezett horvát Dijana Jovetics további két évig, azaz 2018. június 30.-ig erősíti csapatunkat. A jobbszélső eddig 31 mérkőzésen lépett pályára az NB I.-ben valamint a Magyar Kupában, ezeken összesen 138 gólt szerzett. A váci klub újabb egy évvel meghosszabbította az irányító Farkas Veronika szerződését. A rutinos játékos ezáltal a következő szezonban már a 12. évét kezdheti meg Vácon. Vera az elmúlt években már több mint 270-szer lépett pályára váci mezben bajnoki, hazai és nemzetközi kupamérkőzéseken.

A Komjádi uszodában rendezték meg a Budapesti Úszó Szövetség Utánpótlás kupájának első fordulóját. A versenyen ott voltak a Váci Vízmű SE versenyzői is. A legeredményesebben Kovacsics Márk szerepelt, aki korosztályában 400 méter gyorsúszásban nyert, 4. lett 200 méter vegyesúszásban és 8. 50 méter pillangó, valamint 100 méter hátúszásban. Karadin Boglár 50 méter pillangón 16., 200 méter vegyesúszásban 18. lett. Kovács Boglárka 50 pillangón 18.,és 200 méter vegyesúszásbana 15. helyen végzett. Kertész Kevin 400 méter gyorson 16., 100 méter háton 19., 200 méter vegyesen 18. lett. 100 méter háton Kovacsics Dalma 12., Boroncsok Dóra a 13., Szalai Csenge pedig a 16. helyen végzett. A 4x50 méteres leány gyorsváltó Kovacsics Dalma, Kovács Boglárka, Boroncsok Dóra, Karadin Boglár összeállításban a 3. helyet szerezte meg.

A hétvégére 3 mérkőzést szeretnék a figyelmükbe ajánlani. Szombaton 14 órakor kerül sor az NB II-es labdarúgó bajnokságban a Dunaújváros – Vác FC összecsapásra. 18 órakor veszi kezdetét az IPRESS CENTER Vác – Fehérvár első osztályú női kézilabda bajnoki találkozó. 18 óra 30 perckor rendezik meg a Mezőkövesd – Váci KSE élvonalbeli férfi bajnoki kézilabda mérkőzést.