Feltöltötte esaniko - csütörtök 27 október 2016 - 11:22:59
Döntetlent játszott Gyömrőn a váci futsal csapat, Százhalombattán versenyeztek a váci úszók.

Az NB II-es futsal bajnokság 6. fordulójában Gyömrőn lépett pályára a Vác Futsal SE gárdája. A hazaiak szerezték meg a vezetést, majd Wágner Bálint góljával kiegyenlítettek a váciak. A 8. percben gyors gólváltás történt a pályán, amikor is a hazaiak és a mieink Hegyvári Dávid révén eredményesek voltak. A folytatásban gyorsan 2 gólos előnyhöz jutottunk, mert Hirt Gergely és Wágner Bálint is betalált a gyömrői kapuba. A szünet előtt ugyan egy gólt még kaptunk, de sikerült 4-3-as előnnyel pihenőre menni csapatunknak. A második játékrészben nagy csata folyt a pályán, és ebből a hazaiak jöttek ki jobban, hiszen 2 gólt lőve megfordították az állást. Sokáig nem örülhettek vezetésüknek, mert Wágner Bálint újabb találatával kiegyenlített és ezzel beállította az 5-5-ös végeredményt. Még egy eredmény a fordulóból: Kecskemét – Dunakeszi 5-6.

A Váci Vízmű SE úszói részt vettek Százhalombattán a IV. Matrica Nemzetközi Úszóversenyen. A versenyzői csoportból Kovacsics Márk bronzérmes lett 50 és 100 méter gyorsúszásban, és 4. lett 50 és 100 méter pillangó úszásban. Madarász Péter 4. helyen végzett 50 méter mellúszásban, Ladjánszki Zsófia 100 méter háton 3., 50 méter háton pedig 8. lett. Fellinger Zsombor 50 méter mellúszásban 5., 100 méter mellen pedig a 8. helyen végzett. Karadin Boglár 50 méter pillangó úszásban az 5. helyen végzett.

Pénteken 17 órakor kezdődik a női első osztályú kézilabda bajnokságban az IPRESS Center Vác – Dunaújváros mérkőzés, melyet az M4 sportcsatorna élőben közvetít. Ha tehetik, látogassanak ki a váci sportcsarnokba és szurkoljanak csapatunknak.