Sporthírek
Feltöltötte webK - csütörtök 17 november 2016 - 09:33:37
Az első osztályú férfi kézilabda bajnokságban a Váci KSE csapata kikapott a Veszprémtől. A váci futsal csapat sima vereséget szenvedett.

Az élvonalbeli férfi kézilabda bajnokságban a Váci KSE együttese hazai pályán a Veszprém ellen lépett pályára. Csapatunk jól kezdte a mérkőzést, mert tartani tudta a lépést a vendégekkel, akik csak 1, maximum 2 góllal vezettek az első negyedórában. Az első félidő második felében a veszprémiek megduplázták előnyüket, és négygólos vezetéssel vonulhattak pihenőre. Tíz perc telt el a második játékrészből, amikor a Veszprém már hat góllal vezetett, ám a váciak nem adták olcsón a bőrüket, és a 49. percre felzárkóztak négy találatra. A vendégcsapat aztán a hajrában magasabb sebességi fokozatba kapcsolt, és végül magabiztos különbséggel, hét góllal 29-22-re nyert Vácott. A hazai játékosok közül Törteli, Topics és Popovics egyaránt 4 góllal volt a legeredményesebb a csapatból.

Az NB II-es futsal bajnokság Közép-Keleti csoportjának 9. fordulójában: Vác-Kecskemét 0-4. A mérkőzés 5. percében Marozsi góljával szerezte meg a vezetést a vendég együttes. Sajnos a hazaiak nem tudtak egyenlíteni, így húsz perc játékot követően 1 gólos kecskeméti előnnyel ért véget az első játékrész. A szünetet követően sem jöttek a váci találatok, sőt a vendégektől Móra Viktor még 3-at szerzett, így biztosan nyerték meg a találkozót. A 10 csapatos csoportban a Kecskemét, győzelmének köszönhetően a tabellán az élre ugrott, míg a váciak lecsúsztak a 6. helyre.