Feltöltötte sala - csütörtök 15 december 2016 - 09:51:14
Vereséget szenvedett Cegléden a Váci KSE férfi élvonalbeli kézilabda csapata, Budapesten a Tüske csarnokban versenyeztek a váci úszók.

Az élvonalbeli férfi kézilabda bajnokság utolsó őszi fordulójában Cegléden lépett pályára a Váci KSE csapata. A hazaiak kezdték jobban a találkozót, de a váciak a 10. percre kiegyenlítettek. Sajnos a folytatásban ismét ceglédi gólok következtek, így egyre nőt a különbség a csapatok között és a szünetre 6 gólos előnnyel mehettek a vendéglátóink. A pihenőt követően is megmaradt az 5-6 gólos különbség a csapatok között. A hajrához érve a váciaknak sikerült két gólra felzárkózniuk, de közelebb nem tudtak kerülni a ceglédiekhez, akik végül 30-28-ra megnyerték a mérkőzést. A váci csapatbólPopovics 8, és Vasics 6 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Budapesten a Tüske uszodában rendezte meg a Budapesti Úszó Szövetség a Budapest Kupa IV. fordulóját, amelyen ott voltak a Váci Vízmű Sportegyesület versenyzői is. Korcsoportjában 50méter női gyorsúszásban 11. lett Kovacsics Dalma és 12. Kovács Boglárka. 50méter női hátúszásban a 6. helyen végzett Kovacsics Dalma. 400méter férfi vegyesúszásban 8. lett Madarász Péter és 10. Fellinger Zsombor. 400méter női vegyesúszásban a 13. helyen végzett Gyombolai Luca. 100méter női pillangóúszásban a 7. helyen végzett Kovács Boglárka, 200méter férfi mellúszásban 6. lett Madarász Péter és 9. Fellinger Zsombor. 200méter női mellúszásban a 6. helyen végzett Kovács Boglárka, 9. lett Gyombolai Luca és a 10. helyen zárta a versenyt Kovacsics Dalma.