-bírkózás
-atlétika
-terepduatlon
-kajak-kenu

Az NB III-as labdarúgó bajnokságban RAFC – Veresegyház 0-1, Dunakeszi Vasutas – Erzsébeti SMTK 0-3. A Pest megyei I. osztályban: Fót – Érd 0-6, Felsőpakony – Őrbottyán 7-2. A megyei II. osztályban: Dunabogdány – Pomáz 2-2, Erdőkertes – Kisnémedi 7-5, Verőce – Piliscsaba 1-0, GEAC – Tahitótfalu 2-0.

Az OB II-es vízilabda bajnokságban a 12-16. helyért játszhat a Váci Vízilabda SE csapata. Az elmúlt fordulóban a Gyöngyösi Aligátorok ellen szálltak vízbe a váci fiúk és 12-10-re vereséget szenvedtek.

Miskolc adott otthont a Szabadfogású Birkózó Utánpótlás Országos Bajnokságnak. Ezen a versenyen 75 induló vett részt, köztük ott voltak a Vác Városi SE és a Gumi-Profi Váci Forma SE birkózói is. A 46 kilogrammos súlycsoportban 2. lett Liptai Alex a Vác Városi SE versenyzője, a 85 kilogrammos súlycsoportban pedig a 3. helyen végzett Kucsera Tibor a Gumi-Profi Váci Forma SE birkózója.

A Hajdúság fővárosában, Debrecenben rendezték meg az idei középiskolás atlétikai diákolimpia döntőjét. Varga Orsolya a váci Madách Imre Gimnázium tanulója a Váci Reménység Egyesület sportolója gerelyhajításban második helyezést ért el 41 méter 79 centiméteres dobással. Ezzel az eredményével és helyezésével meghívták a váci lányt az ifjúsági válogatott viadalra. A három nemzet, Csehország, Magyarország és Szlovákia fiataljainak megmérettetésére Csehországban kerül sor június 9-én.

Hollókőn rekord induló létszámmal terepduatlon bajnokságra került sor. Itt rajthoz állt a Katlan SE Vác három verőcei illetőségű sportolója is. A résztvevőknek 5 kilométer terepfutást követően, 16 kilométer mountainbike kerékpározással folytatódott és zárásként 2,5 kilométer terepfutással zárult a verseny. Kovács Zsolt abszolút kategóriában 7., korcsoportjában 2. lett, Szkolnikovics Tamás 9., és Kardos Attila 26., korcsoportban a 7. helyen végzett.

Az Országos Kajak-kenu Maraton bajnokságra Győrött került sor. A Váci Hajó Sportegyesület versenyzői közül nyert 5 kilométeren a Noé Zsombor – ifj. Nagy Péter duó, 10 kilométeren Noé Bálint, id. Nagy Péter, és a Góts Károly – id. Nagy Péter kettős. 15 kilométeren Balogh Marcell, és Szabó Balázs végzett az első helyen. Ezen kívül 4 második és 1 harmadik helyezést értek el a Váci Hajósok.