Feltöltötte esaniko - kedd 07 február 2017 - 08:45:48
A Váci KSE kikapott a Ferencvárostól a Magyar Kupában, döntetlent játszott edzőmeccsen a Vác FC labdarúgó csapata.

A férfi kézilabda Magyar Kupa 4. fordulójában a másodosztályú Ferencváros otthonában szerepelt a Váci KSE együttese. A mieink az első félidőben 4 gólos előnyt szereztek. A szünetet követően 15-19-ről folytatódott a játék. Az első 30 perchez hasonlóan ez alkalommal is a védekezésre kevesebb hangsúlyt fektettek a csapatok, így potyogtak a gólok. A váciak sokat hibáztak, ezt kihasználva fordítottak a hazaiak és 34-31-re nyertek, s jutottak a legjobb 6 csapat közé.

A felvidéki Zólyom városába látogatott a Vác FC labdarúgó csapata, ahol a helyi másodosztályú MFK Lokomotiva Zvolen ellen játszott újabb felkészülési mérkőzést. Az eddig megszokottnál egy kicsit rosszabb minőségű pálya, viszont remek idő fogadta a csapatokat. A 38. percben Nagy Richárd remekül támadta le a kapust, aki a hazaadás után röviden szabadított fel. A labda Zsolnai elé került, aki 18 méterről óriási erővel kilőtte a hosszú felső sarkot. A szünetben Nagy Tibor vezetőedző több helyen változtatott csapatán, ennek ellenére a játék nem sokat változott. A ziccereink kimaradtak, míg a 88. percben egy szabadrúgás után kiegyenlített a hazai csapat, ezzel beállítva a végeredményt: Zólyom – Vác FC 1-1.