Feltöltötte esaniko - kedd 28 február 2017 - 10:38:18
Egy gólon múlott a Váci KSE Liga Kupa döntőjébe jutása, a hétvégén is nyert a Vác FC labdarúgó csapata. Nézzük a részleteket:

A férfi kézilabda Liga Kupában két mérkőzésen dőlt el, hogy a Balmazújváros, vagy a Váci KSE csapata jut be a fináléba. A váciak 4 gólos előnyből kezdték a visszavágó mérkőzést idegenben, a Kőnig Rendezvényközpontban negyed óra játék után még a váciak vezettek 8–6-ra, majd a félidő végén azonban már 14–14 volt az állás. A második játékrészben is nagy harc folyt a pályán, s szinte végig a váciak álltak továbbjutásra. Az utolsó 2 percben érthetetlenül 3 gólt kaptak a mieink és közben egyet sem lőttek, így végül 34–29-re nyert a Balmazújváros, akik eggyel több gólt szerezve bejutottak a Liga Kupa döntőjébe.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság tavaszi 2. fordulójában Dunaújvárosban, hazai pályán lépett pályára a Vác FC csapata, amely a Dorog együttesét fogadta. Lassan, körülményesen játszottunk, rengeteg technikai hibával, sok eladott labdával. Így nem igazán találta csapatunk az öt védővel felálló, a területet jól szűkítő, gyors ellentámadásokból veszélyeztető dorogiak játékának ellenszerét. A mérkőzés során Szentpéterinek többször is bravúrral kellett játékba avatkoznia. Az 56. percben azonban Balajti „olvasta” a vendégvédő passzát, lecsapott a labdára, és jó 20 méterről kilőtte a hosszú sarkot. Ezzel megszereztük a vezetést, és mint később kiderült a győzelemért járó három pontot is. Vác – Dorog 1-0.