Feltöltötte esaniko - csütörtök 16 március 2017 - 08:27:51
Az NB II-es labdarúgó bajnokságban nyert a váci csapat, a másodosztályú futsalosaink hazai pályán kaptak ki, Szombathelyen versenyeztek a váci dobóatléták.

Az NB II-es labdarúgó bajnokságban: Vác – Cegléd 1-0. A találkozó 62. percében Nagy Richárd jobboldali szögletét Tóth Ferenc juttatta a bal kapufánál a hálóba. A 81. percben kiállította a játékvezető a váci Hegedűst, majd ezt követően egyre többet veszélyeztettek a vendégek, de végül nem tudtak egyenlíteni, így maradt az egy gólos váci siker. A találkozót követően Nagy Tibor vezetőedző értékelte a mérkőzést.

A Férfi NB II-es Futsal bajnokság Közép - keleti csoport felsőházi rájátszás 1. fordulójában: Vác – Kecskemét 0-3. A találkozó érdekessége az volt, hogy az első félidőben nem esett gól. A második félidőre azonban felpörögtek az események. A 6. percben Kovács József szépen fordult el és kilőtte a váci kapu jobb alsó sarkát! Próbált egyenlíteni a Vác, de ebben a periódusban nagyon jól ment a védekezés a vendégeknek! Majd jött Dobosi Zsolt és jó 11 méterről kilőtte a kapus felett a kaput! 0-2-nél kitámadott a Vác 5 a 4 elleni játékra, de a Kecskemét védekezése most nagyon egyben volt, A 35. percben Pánczél szerzett labdát, majd az üres kapuba helyezte a Kecskemét 3., egyben utolsó gólját.

A Téli Ifjúsági és Junior Dobó Országos Bajnokságra Szombathelyen került sor. A Váci Reménység atlétái közül Jancsik Tamás ifi gerelyhajításban az első helyen végzett 61 méter 80 cm-es dobással. Kareczki Réka, junior gerelyhajításban 3., súlylökésben a 8. helyen fejezte be a versenyt. Bóbis Dorina felnőtt gerelyhajításban 3., a juniorok között pedig az 5. helyet szerezte meg. Monoki Kata junior súlylökésben a 2. helyen végzett.