Feltöltötte esaniko - kedd 21 március 2017 - 08:39:09
Az élvonalbeli férfi kézilabda bajnokságban Orosházán kapott ki a Váci KSE csapata, a váci focisták viszont nyertek a Budaörs ellen.

Az első osztályú férfi kézilabda bajnokságban: Orosháza – Váci KSE 29-24. A mérkőzés első 9 percében kiegyenlített volt a játék, majd 6-6 után folyamatosan lépett el a hazai együttes, amely a félidőig 4 gólos előnyt szerzett. A fordulást követően tíz percig 2-3 gól volt az orosháziak előnye, majd 5-6 gólra nőtt a csapatok között a különbség. A hajrában zsinórban 3 találatot értek el a váciak és sikerült 3 gólra felzárkózniuk. Sajnos az utolsó 3 percben 2 játékost is kiállítottak csapatunkból, így emberhátrányban nem tudták tovább csökkenteni a hátrányt, és maradt az 5 gólos vereség. A váciak közül Vasics 7 és Sztanojevics 6 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es labdarúgó bajnokság 26. fordulójában: Vác FC – Budaörs 2-1. A 40. percben Menyhárt rántotta le Majort a 16-oson belül, a büntetőt Balajti a jobb alsó sarokba gurította. Az 50. percben Niedermüller futtából, 20 méterről óriási gólt ragasztott a jobb felső sarokba! Két gólos váci vezetésnél a 86. percben szépítettek a budaörsiek, amikor is egy kavarodás után Horváth Roland találta meg a labdát, aki végül 9 méterről a bal felső sarokba helyezte a labdát, s ezzel beállítva a 2-1-es váci győzelmet hozó végeredményt.