Feltöltötte esaniko - csütörtök 30 március 2017 - 07:46:00
. Kikapott, majd nyert a váci futsal csapat, idegenben maradt alúl a Váci Reménység asztalitenisz csapata, teljes forduló volt a Pest megyei másodosztályú labdarúgó bajnokságban.

Az NB II-es futsal bajnokság Közép-Keleti csoport felsőházi rájátszás 2. fordulójában: Dunakeszi Kinizsi – Vác 9-7. A szünetben még a váciak vezettek 5-3-ra, majd a második félidő 32. percében előbb kiegyenlítettek, majd fordítottak a hazaiak és a hajrában lőtt 3 góljukkal megnyerték a találkozót. A váci csapatból Vén Gábor és Bartal Balázs 3-3, valamint Krasnyánszki Martin 1 gólt szerzett. A 3. fordulóban: Vác – Csömör 7-3. Vendéggóllal kezdődött a találkozó, majd Hirt Gergely, Siskó Manó és Hegyvári Dávid találataival a szünetig 2 gólos előnyt szereztek a váciak. A szünet után 10 perc alatt kiegyenlítettek a vendégek, majd 3-3-as állásról zsinórban lőtt 4 góljának köszönhetően nyertek a váciak. A gólokat Siskó Manó, Bohony Bálint, Vén Gábor és Hirt Gergely szerezte.

Az NB III-as asztalitenisz csapatbajnokság 13. fordulójában: Őrbottyáni Csapatok – Tápiógyörgye 8-10. Városi SE Dunakeszi – Váci Reménység 15-3. A váci játékosok közül egyéniben Sági Bence, Budavári Attila és Lovas Péter 1-1 mérkőzést nyert meg.

A Pest megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság 20. fordulójában: Városi SE Dunakeszi – Mogyoród 3-4, Szentendre – Pomáz 1-0, Pécel – Verőce 1-2, Kismaros – Göd 2-1, Csömör – Vác-Deákvár SE 2-1, Leányfalu – Piliscsaba 0-4, Veresegyház – Isaszeg 1-0 és Vácduka – Budakalász 3-5.