Sport
Feltöltötte NAT - hétfő 22 május 2017 - 09:50:16
A junior kézilabda válogatott ellen nyert a Váci KSE, vereséget szenvedett a váci futsal csapat, sok gól esett a megyei labdarúgó bajnokságokban.

A Váci KSE élvonalbeli férfi kézilabda csapata a magyar férfi junior válogatott ellen lépett pályára Balatonbogláron. A felkészülési mérkőzésen szoros első félidőt követően a váciak 2 góllal nyertek: Magyarország U21-es válogatott – Váci KSE 30-32. A váci csapatból Vasics 10, és Topics 8 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Az NB II-es futsal bajnokság közép-keleti csoport felsőházi rájátszás 10. fordulójában: Gyömrő – Vác 3-2. Az első játékrészben Weisz Tamás szerezte meg a váciaknak a vezetést, majd a hazaiak a szünet előtti másodpercekben kiegyenlítettek. A fordulást követően gyorsan jött találattal, melyet Krasnyánszki Martin szerzett újra a váciaknál volt az előny. A hajrában sajnos előbb kiegyenlítettek, majd a győztes gólt is megszerezték a gyömrőiek.

A Pest megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi fordulójában: Mogyoród- Göd 2-2, Vác Deákvár – Pomáz 3-3, Pécel – Kismaros 1-0, Verőce – Budakalász 1-0, Leányfalu – Szentendre 2-7, Csömör – Vácduka 10-0 és Városi SE Dunakeszi – Veresegyház 3-2. A III. osztályban: Szob – Zebegény 4-0, KDSE Váci Reménység – Szokolya 3-0, Püspökhatvan – Csővár 7-3, Nagymaros – Kóspallag 3-0, Letkés – Rád 1-3, Sződliget – Erdőkertes 0-10, Vácrátót – Csomád 1-1, Galgagyörk – Sződ 3-1, Dunakeszi II. – Őrbottyán 8-2 és Püspökszilágy – Kisnémedi 7-2.

A hétvégére egy női első osztályú bajnoki kézilabda mérkőzést szeretnék a figyelmükbe ajánlani. Szombaton 18 órától rendezik meg a váci sportcsarnokban az IPRESS Center Vác – Békéscsaba mérkőzést. Ha tehetik menjenek ki és szurkoljanak csapatunknak!