SPORT
Feltöltötte esaniko - csütörtök 01 június 2017 - 15:13:29
A váci labdarúgó csapat gól nélküli döntetlent játszott a Zalaegerszeggel, Debrecenben versenyeztek a váci aquatlonosok.

Az NB II-es labdarúgó bajnokságban: Vác – Zalaegerszeg 0-0. A mérkőzés 18. percében a vendégeknél Bobál Gergely óriási helyzetben, hét méterről a jobb sarok mellé lőtte a labdát. A folytatásban előbb Dlusztus fejese, majd Gulyás Máté 13 méteres lövése volt veszélyes, míg a túloldalon Deutsch fejelte a labdát a kapu fölé. A szünetet követően megélénkült a játék, mindkét oldalon veszélyes gólhelyzetek alakultak ki, de a kapuba egyik fél sem tudott betalálni, így maradt a gólnélküli döntetlen.

Debrecenben szerepeltek a Váci Vízmű Sportegyesület versenyzői az aquatlon Országos Bajnokságon. A sportolók számos előkelő helyezést értek el a sűrű mezőnyben. Újonc 1. korosztályban a Hertel Máté, Tilinger Hunor, Nádasi Gergely trió második helyezést ért el csapatban. Egyéniben Makrai Bálint ötödik, Hertel Máté és Nyerges Réka a hatodik helyet szerezte meg, és szintén hatodik lett az Újonc 1. korosztályban a Tilinger Emese, Kocsis Emma, Rauscher Dóra alkotta csapat. A remek egyéni teljesítményeknek is köszönhetően klubunk a 11. helyen végzett számos nagy egyesületet maga mögé utasítva az egyesületi pontversenyben.