-labdarúgás
-atlétika
-evezés
-kézilabda

A Pest megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság utolsó fordulójában a már bajnok Törökbálint otthonában szerepelt az Őrbottyán, ahol a hazaiak nyertek 5-2-re. Az utolsó helyezett és ezzel kieső Fót otthonában az Aszód gárdáját fogadta. A vendégek nem kegyelmeztek és simán 3-1-re nyertek Fóton.

A Pest megyei felnőtt egyéni pálya bajnokságát Budapesten az UTE pályán rendezték meg. A Váci Reménység sportolói közül 800 méteres síkfutásban nyert Kiss Tamás, gerelyhajításban 2. lett Papp Bence, 400 méteres síkfutásban pedig a harmadik helyen végzett Keresztesi Erika.
A Hétpróba Országos Bajnokságra szintén a fővárosban került sor, mely egyben junior és ifjúsági Pest megye összetett bajnokság volt. A Váci Reménység atlétái közül a junior lányoknál az országos bajnokságon Bereczki Dalma 10. lett, Pest megye összetett bajnokságán pedig a 4. helyen végzett. Az ifjúsági leányoknál csapatban az OB-n 5., a Pest megyei bajnokságon pedig győzött a Király Eszter, Tascherer Blanka, Hirling Nóri összeállítású váci csapat.

Bledben az Ifjúsági és U23-as evezősök nemzetközi versenyén ott voltak a Vác Városi Evezős Klub versenyzői is. Női ifjúsági kétpárban a Jakus Éva - Tóth Evelyn váci-ferencvárosi kettős az első nap 6., a második nap 5. lett. Férfi ifjúsági négypárban a váci Hénap Zsolttal kiálló egység az első nap 4., a második nap 5. lett. Férfi négypárban a váci Szabó Dániellel versenyző egység az első nap 2., a második nap 3. helyezést ért el. Női kétpárban a Tölgyesi Brigitta - Bende Zsófia váci-mohácsi páros az első nap 2., a második nap 3. lett.

A Kisvárdán megrendezett V-VI. korcsoportos Leány Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntőjén a váci Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium csapata bronzérmet szerzett.

Harmadik helyen végeztek a leány kézilabda Országos Diákolimpia döntőjében a váci Madách Imre Gimnázium tanulói. A Váci NKSE ifjúsági csapatára épülő gárda a Békéscsaba csapatát győzte le a bronzmeccsen. A csapattagok: Ádám Viktória, Barján Bianka, Bergán Nikolett, Gogola Claudia, Kuris Nikolett, Máriás Eszter, Mezei Tímea, Nyári Ilona, Orosz Eszter, Szádvári Krisztina, Szalai Petra, és Török Katalin.