Feltöltötte esaniko - hétfő 21 január 2019 - 08:17:27
Váci győzelem a férfi kézilabda Liga Kupában, Dunakeszin versenyeztek a Reménység atlétái.

A férfi kézilabda Liga Kupában a Váci KSE csapata az élvonalban szereplő Ferencváros együttesét fogadta a váci sportcsarnokban. Vác – Ferencváros 37-30. A mérkőzésen 2 gyors góllal kezdtek a hazaiak, majd megtorpantak és a vendégek kiegyenlítettek, sőt egy gólos vezetést szereztek. A folytatásban hiába fordított a Vác és szerzett 2 gólos előnyt, mert a fővárosiak újra kiegyenlítettek, majd megszerezték ismét a vezetést. A szünetig újabb fordulat jött, mert a hazaiak visszavették az előnyt és a szünetig 3 góllal megléptek. A pihenő után 5 gólosra nőtt a különbség, majd a hajrára 10 gól lett a csapatok között. Az utolsó 5 percben kozmetikáztak a különbségen a vendégek és végül 7 gólos váci győzelem született. A csapatból Holpert 6, Tyiskov és Nagy Norbert 5-5 góllal volt a legeredményesebb játékos.

Évadnyitó Atlétika Versenyt rendeztek Dunakeszin. A Váci Reménység Egyesület gyermek korosztályú sportolói közül 60 méter sìkfutásban és távolugrásban is egyaránt 7. lett Heim Virág, 60 méter síkfutásban a fiúknál 3. helyezést ért el Fedor Joel, és 8. lett Tóth István, távolugrásban nyert Fedor Joel, és a 9. helyen végzett Tóth István.