Feltöltötte esaniko - csütörtök 18 július 2019 - 09:45:12
A Balaton Bajnokságon szerepeltek a Reménység atlétái, a váci evezősök 17 érmet nyertek Sukorón.

Veszprémben a 61. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokságon ott voltak a Váci Reménység sportolói is. A gerelyesek remekeltek, hiszen a 2. helyen végzett Jancsik Martin, 3. lett Bényi Dániel és a 4. helyet szerezte meg Földesi Gergő. Női magasugrásban Fekete Fanni a 9. helyen végzett.

Magyarország 2019. évi Utánpótlás, Para és Masters Evezős Országos Bajnokságán, melyet a Velence-tavi evezős pályán, Sukoron rendeztek meg, ott voltak a Vác Városi Evezős Klub sportolói is. Közülük nyert női serdülő négypárban a Harsányi Orsolya, Harsányi Viktória, Zöld Anna, Bóka Sára alkotta egység, fiú tanuló T3 egypárban Gyuricza Ádám, férfi masters kétpárban 1000 méteren Mucsi László, Fenyő András, és a Noé Gábor-Nógrádi Tivadar páros. Fiú tanuló T2 kétpárban Pető Ágoston, Szesztay Ábel kettős, női masters négypárban a Cseri Ágota, Bácskainé Ekker Zsuzsanna, Hagjantonion Krisztina, Vácy Emese alkotta egység valamint fiú ifi egypárban Szklenka Bence. Ezen kívül 5 második és 5 harmadik helyezést értek el a váci evezősök.