Feltöltötte esaniko - csütörtök 12 szeptember 2019 - 08:59:04
Sorsoltak a labdarúgó Magyar Kupában, vereséggel rajtolt a Reménység asztalitenisz csapata.

A Görögországban megrendezett U23-as Evezős Európa-bajnokságon ott volt az Ács Kristóf és Bácskai Máté páros is. A Vác Városi Evezős Klub normál súlyú kétpárevezősei óriási csatában voltak az EB döntőjében. Féltávnál még hatodikok voltak, majd egy gyönyörű hajrát követően csupán 27 századdal maradtak le a dobogóról, közvetlenül a svájci hajó mögött! A negyedik helyen végzett páros edzője Mácsik Miklós!

Sorsoltak a labdarúgó Magyar Kupában. A legjobb 64 közé jutásért szeptember 21-22-én egy mérkőzés dönt majd. Döntetlen esetén hosszabbítás, majd 11-esek dönthetnek. A Vác FC ellenfele idegenben a harmadosztályú Kelen SC csapata lesz, amely a Közép csoportban a hat meccséből szerzett 1 pontjával sereghajtó.

Az NB II-es asztalitenisz csapatbajnokság Észak-Keleti csoport első fordulójában: Váci Reménység – Apagy 7-11. A váci csapatból egyéniben Néman Dávid 2, Vándor András 3, és Lovas Dániel 2 győzelmet ért el.