Feltöltötte esaniko - csütörtök 28 november 2019 - 14:22:58
Nyolc érmet nyertek a Váci Vízmű úszói a BVSC versenyén, vasárnap rendezik meg Vácott a Mikulásfutást.

Negyedik alkalommal került sor Budapesten a BVSC uszodájában az Ősz Kupa úszóversenyre. A rendezvényen ott voltak a Váci Vízmű SE úszói is, akik különböző korosztályokban és versenyszámokban mérettették meg magukat. A legeredményesebb sportolóik közül 50 méter lány pillangóúszásban nyert, 50 méter háton 2. lett Suijker Rachel.
100 méter háton nyert, 200 méter háton 3., 200 méter mellen 4., 100 méter mellen 4. lett Dapsy Hanna,
100 méter háton nyert, 200 méter háton 4., 200 méter vegyes úszásban 4., 100 méter pillangón 3., 200 méter pillangón 4. lett Urbán Luca.
Varsányi Réka 200 méter mellen 2. helyen végzett. 50 méter fiú háton a 4. helyet szerezte meg Suijker Maikel. 100 méter mellen 3., 200 méter mellen pedig 4. lett Suijker Alexia. 100 méter mellen a 4. helyen végzett Szalay Zselyke.

December 1-én, vasárnap idén is megrendezik Vácott a Mikulásfutást, amely immár a 23. lesz. A Március 15. téren megrendezésre kerülő verseny az óvodásfutással indul, a kis-, középső- és nagycsoportosok 3 futamban együtt versenyezhetnek a Mikulással. Az ovis versenyen a helyszíni és az előnevezés is díjtalan.A Mikulásfutás 2,5 km-es futamára, a bulifutásra továbbra is ingyenes az előnevezés. Nevezzenek a honlapon, mert a helyszíni nevezésért fizetni kell. A Mikulás FUTURE 5,5, 11, és 22 km-es félmaratoni távjain is indulhatnak, profi chipes időméréssel. Mikuláskor is megrendezik a négy fős félmaratoni váltót. Idén a csapat minden tagja a Március 15. téren váltja a másikat, ahol felkészülhet a futásra. További versenyinformációkat, rajtlistát, majd az eredményeket a honlapon nézhetik meg.

Egy pénteki, férfi kézilabda bajnoki mérkőzésre szeretném a figyelmüket felhívni. Az élvonalbeli bajnokságban a Váci KSE csapata a Gyöngyös gárdáját fogadja. A mérkőzésre 18 óra 30 perctől kerül sor a váci sportcsarnokban. Ha tehetik menjenek ki és szurkoljanak a csapatnak!