-kézilabda
-labdarúgás
-rögbi

VIDEÓ LETÖLTÉSE

A női kézilabda Magyar Kupa 8 közé jutásáért Békéscsabán szerepelt a Váci NKSE csapata. A végig nagyon izgalmas találkozón 11-13-as első félidőt követően 25-26-ra nyertek a váci hölgyek. Kenyeres József edző csapatából Veszeli Judit 7, Gerstmár Szilvia és Szilágyi Anett 5-5 góllal volt a legeredményesebb játékos. Mivel egy mérkőzésen dőlt el a továbbjutás győzelmével csapatunk a legjobb nyolc közé került.

A hétvégén könnyűnek vélt ellenfélhez, a bajnokságban eddig bukdácsoló és jelenleg a kieső zónában tartózkodó Tuzsér otthonában lépett pályára a váci labdarúgó együttes: Tuzsér – Vác-Újbuda 1-1. A 73. percben Szabó Viktor 14 méterről a felső sarokba lőtte a váciak vezető találatát, majd a 81. percben a tuzséri Fekete 16 méterről a váci kapu jobb alsó sarkába juttatta egyenlítő találatukat. Ezzel a döntetlennel a Vác a 4. helyen található a tabellán.
A Titán Sportegyesület 1996-os korosztályú csapata a 8. és 9. bajnoki mérkőzésén is nyerni tudott: Pestszentlőrinc - Titán SE 0-10, BVSC - Titán SE 0-6. Az 1994-es korosztályú csapat egy vereséggel és egy győzelemmel vette a két fordulót: Honvéd - Titán SE 4-0 és MLTC - Titán SE 1-3.

15 évesek lettek a váci Elefántok, akik a Magyar Rögbi Szövetség Extra Ligájában játszanak. Ez alkalomból november 4-én Magyar Kupa mérkőzéssel egybekötött megemlékezés volt Vácon. A találkozón a váciak a bajnoki tabellát vezető Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club csapatával játszottak és 14 : 43 arányban kikaptak.