- asztalitenisz
- ülőröplabda
- atlétika

VIDEÓ LETÖLTÉSE

Elrajtolt az NB III-as labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja. A Mátra-csoportban a hétvégén Pest megyei rangadóra került sor, ahol a Veresegyház csapata 1-0-ra nyert a Dunakeszi Vasutas ellen.

Az NB II-es kézilabda bajnokságban a férfiaknál: Móri KSC - Mogyoród 18-24, Dunakeszi Magyarság - Gyöngyös 40-33 és Váci KSE - Solymár 21-15. A nőknél: Pilisvörösvár - Gödi SE 32 - 27.

Az első osztályú asztalitenisz csapatbajnokságban a Veresegyház csapata 12-6-ra kikapott a Pénzügyőr második gárdájától, a Váci Reménység idegenben a Budaörs első csapatától 10-8-ra vereséget szenvedett. Az NB II-es bajnokságban a Reménység II. csapata 17-1-re nyert a Tatabánya ellen, majd 13-5-re kikapott a Budaörs II. gárdájától. Az NB III-as csapatbajnokságban a Váci Reménység III. csapata 10-8-ra vereséget szenvedett hazai asztalok mellett a Vecséstől, és szintén 10-8-ra kikapott idegenben a MALÉV II. csapatától.

A Szombathelyen megrendezett ülőröplabda Helios Kupán részt vett a Mozdulj SE Vác csapata is. A négy magyar együttes részvételével lezajlott felkészülési tornán jól szerepelt a tavalyi bajnok váci együttes. A váciak 3-1-re verték a szombathelyi Sprint csapatát, a szegedi Csakazért gárdáját is 3-1-re győzték le, a budapesti HOSC ellen pedig 3-2-re nyertek. A tornát a Mozdulj SE Vác csapata nyerte meg, 2. lett a Szombathely, 3. a HOSC Budapest, és a 4. helyen végzett a Szeged csapata.

Az Országos Fedett Pályás Junior és Ifjúsági Atlétikai Bajnokságra Budapesten a SYMA Csarnokban került sor. A Váci Reménység sportolói közül a junior 60 méteres síkfutásban 6. lett Sőtér Tamás, ifi 1500 méteres síkfutásban az 5. helyen, 3000 méteren a 4. helyen végzett Szaniszló Barnabás. A junior 3000 métereses síkfutásban 7. lett Kiss Tamás. Ifi súlylökésben a 8. helyen végzett Fitter Dávid. Női junior 400 méteres síkfutásban a 7. helyen zárta a versenyt Király Eszter. Junior távolugrásban a 9. helyezést érte el Tachscherer Blanka. Junior hármasugrásban 7. lett Bereczky Dalma. Ifi súlylökésben a 7. helyen végzett Hámory Zsófia. Junior súlylökésben a 8. helyezést érte el Varga Orsolya.