csütörtök 15 március 2012
Sport
Feltöltötte NAT - csütörtök 15 március 2012 - 12:03:55
Kilenc góllal, 30-21-re nyert az IPG Hungary Váci KSE-Taxi2000 csapata a Ferencváros gárdája ellen a másodosztályú bajnokság 18. fordulójában. Az első percek a várakozásnak megfelelően alakultak, hiszen a rohanós játékban a „kis” Fradi kevesebbet hibázva kétgólos előnyt szerzett és a váciak hibáit és szellős védekezésüket kihasználva tartotta magát a félidő végéig. A félidőben sikerült rendezni a sorokat. Feljavult csapatunk védekezése és támadásban látványos gólokat szereztünk, míg a kapusteljesítmény tovább javult. A hajrára már csak a győzelem különbsége volt kérdéses. A csapatból Nikolicza 8, Simányi és Gábori 5-5, Márkus 4, Kovács 3, Mórocz 2, Szikra, Kökény, valamint Munkácsi 1-1 gólt ért el. A folytatás az eredetitől eltérőn március 18-án 18 órai kezdettel az MKB Veszprém II. csapata ellen lesz a Váci Sportcsarnokban.
Szerk: Kovacsics J.