csütörtök 18 október 2012
Feltöltötte NAT - csütörtök 18 október 2012 - 09:11:01
10.17.
Vegyes eredmények: vereséget szenvedtek asztaliteniszezőink. Fölényes győzelmet aratott futsal csapatunk.

NB I-es asztaliteniszezőink a budapesti Pénzügyőrök csapatához látogattak a hétvégén. A mérkőzést a hazaiak kezdték jobban, biztosan hozták mind a két páros játszmát. Az egyéni párharcokban a korábban jól teljesítő Martinecz Gyula nem tudott meccset nyerni, míg Buzás Zoltán és Héjj Marcell kétszer nyert, valamint kétszer vesztett mérkőzést, Agócs Péter pedig háromszor kapott ki egy győzelme mellett. Így végül 13:5 arányban kikapott csapatunk a Pénzügyőrök ellen.

NB II-es futsal csapatunk a nagytétényiek gárdáját fogadta hétfőn. Esélyesként kezdtük a mérkőzést a gyengébb ellenfél ellen. Már a 9. percben vezettünk két góllal, ezután szépíteni tudott a vendégcsapat, aztán a meccs folyamán ez többször már nem sikerült nekik. A mieink nem álltak meg, a 19. percre még négy találattal növeltük fölényünket. Majd a 24. percben Bánáti Gergő triplázott, ezt követően pedig Hiebsch Attila duplázott, ekkor már 11-1 volt az állás a mi javunkra. A tétényiek továbbra sem voltak eredményesek, ám a váciak négy gólt szereztek még a lefújásig. Így 15-1-re nyert csapatunk a vendégek ellen.

A Váci KSE második csapata a domonyiak gárdáját fogadta hétvégén a pest megyei bajnokságban. A mieink ez idáig veretlenek az A-csoportban, a szombati mérkőzésen is látszott, hogy nem lesz baj a teljesítményünkkel. Ez így is lett, koncentráltan játszottak a váciak, így a vendégeknek esélyük sem volt a győzelemre. A félidőben 17-10-re vezettünk, a második játékrészben már fáradtabbak voltunk, de végül így is nyerni tudtunk 34-29-re a domonyi gárda ellen.
A Váci KSE első csapata legközelebb pénteken 18 órakor fogadja a ceglédieket hazai pályán.