Tudományos szerzők és szépirodalmi írók ültek kerekasztalhoz a Könyvhét kapcsán a kék házban, hogy gondolatokat cseréljenek a nyomtatott sajtó jelenéről és kihívásairól.A váci eseményen Beer Miklós volt a díszvendég.
Igazi fesztiválhangulat uralkodott csütörtökön a Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnáziumban. A régi hagyománnyal bíró eseményt az idei kádi-választás alkalmából rendezték meg, amelyre szinte az egész iskola kivonult.
Harmincnegyedik alkalommal rendezték meg vasárnap a „Fut a Vác” szabadidős sporteseményt, A hagyományoknak megfelelően ezúttal is több távon indulhattak a résztvevők, így a legfiatalabbaktól az idősebb korosztályokig mindenki megtalálhatta a számára megfelelő kihívást.







