Esélyegyenlőségi Napot tartottak a váci művelődési központban. A rendezvény célja ezúttal is az volt, hogy felhívja a figyelmet a fogyatékkal élők mindennapjaira, valamint erősítse a társadalmi elfogadást és az esélyegyenlőség fontosságát. Az esemény keretében átadták a fogyatékossággal élő váci emberekért végzett kiemelkedő munkáért járó elismerést is azoknak, akik tevékenységükkel hosszú idő óta segítik a közösség tagjainak életét és beilleszkedését.






